Annem bana milli takımdan birçok mesaj gönderdi

A Milli Kadın Voleybol Takımımız geçtiğimiz haftalarda ABD'nin Teksas eyaletinin Arlington şehrinde bulunan College Park Spor Salonu'nda ABD takımıyla karşılaştı. İnternetin Sultanları 3-2 mağlup olurken, maçın son dakikalarında ekrana yansıyan görüntü çok konuşulmasına neden oldu.

Ekrana yansıyan görüntüleriyle sosyal medyayı sallayan Nazlıcan İrem Köroğlu, maç günü yaşadıklarını YouTube hesabından anlattı.

“Bu kadar dramaya gerek yoktu”

İrem Köroğlu, videosunda şunları söyledi: “Kameralar beni çekti ama ben o an sadece bir kez gördüğümü ve video çektiğimi fark etmemiştim. Annem bana defalarca mesaj attığını söyledi. 'Kızım seni çekiyorlar' diyorlar. O yüzden içeride internet yoktu. Böyle dramaya gerek yoktu. Çok güzel videolar kazandım. “dedi. .

MAÇTA NELER YAŞANDI?

1420

Net Sultanlar'ın ABD'yi mağlup ettiği maçı kutlarken Nazlıcan İrem'in kıyafetiyle hakarete uğrayan göğüslerinin görüntüsü ve o anların TRT ekranlarına yansıması sosyal medyada gündem oldu.

TRT'DEN AÇIKLAMA ALINDI

nfniwg62yjWNnJiU

TRT, kamuoyuna açıklama yaparak, Nazlıcan İrem Köroğlu adlı genç kızın milli voleybol takımının galibiyetini kutladığı görüntülerin yayınlanmasından rahatsız olduğunu belirtti. Açıklamada şöyle denildi: “Maçın ev sahibi ABD'li yayıncı tarafından çekildiğini ve yönetildiğini kamuoyunun bilmesini istiyoruz. TRT Spor ve maçı yayınlayan tüm yayın kanalları, yayıncının yayınladığı anlık görüntüleri Amerikalı ekrana, herhangi bir yayın ihtimali olmadan yansıttı. Dolayısıyla bu, televizyon politikamıza tamamen aykırıdır.” “Görüntü Amerikalı yayıncıdan geliyor ve bu durumdan duyulan rahatsızlık karşı tarafa da aktarılıyor.”

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
B.Monaco'nun yıldızı Galatasaray'dan!B.Monaco'nun yıldızı Galatasaray'dan!
Aziz Yıldırım'dan seçim sonrası açıklama! "Büyük F.Bahçe taraftarlarına..."Aziz Yıldırım'dan seçim sonrası açıklama! “Büyük F.Bahçe taraftarlarına…”
Kötü Okan, Jose Mourinho'ya meydan okudu!Kötü Okan, Jose Mourinho'ya meydan okudu!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir