Azerbaycan ve Filistin menşeli bazı ürünlerin ithalatını düzenleyen Cumhurbaşkanlığı kararnamesi Resmi Gazete'de – Son Dakika Türkiye Haberleri

Azerbaycan Cumhuriyeti menşeli bazı ürünlerin ithalatında tarife kotalarının uygulanmasına ilişkin kararın değiştirilmesi kararı ile Filistin Devleti menşeli bazı ürünlerin ithalatında tarife kotalarının uygulanmasına ilişkin kararın değiştirilmesi kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Bu Başkanın kararlarına bağlı olarak; Azerbaycan Cumhuriyeti menşeli bazı ürünlerin ithalatında tarife kotası uygulanmasına ilişkin tebliğde değişiklik yapan tebliğ ile bazı tarım ürünlerinin ithalatında tarife kotası uygulanmasına ilişkin tebliğde değişiklik yapan tebliğ de Filistin ulusal yönetimi tarafından onaylandı. Resmi Gazete'de yayımlandı.

BİR KARAR DAHA YAYINLANDI

Ayrıca Uluslararası Seyrüsefer Yardım Kuruluşu Sözleşmesinin İlgili Bildiri ile Onaylanmasına İlişkin Karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

23 Kasım 2021 tarihinde Paris'te imzalanan Uluslararası Deniz Seyrüsefer Yardımları Örgütü Sözleşmesi'nin 2 ve 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 2. ve 3. maddeleri uyarınca onaylanmasına karar verildi. 9. Karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir