Dizi oyuncusu Yusuf Atala'ya gözaltı! Adliyeye çıkarıldığında gazeteciler onu fark etti… Yaprak Dökümü, Campusistan ve Pis Yedili'de forma giymişti.

Yalova merkezli devremülk dolandırıcılığı soruşturmasında sevilen sinema ve televizyon oyuncusu Yusuf Atala'nın tutuklandığı ortaya çıktı. Yalova, Adana, İstanbul, Kütahya ve Aydın'da eş zamanlı düzenlenen operasyonda binlerce vatandaşı “devre tatil” vaadiyle dolandıran suç şebekesi çökertildi. İlginç bir şekilde ünlü isim, Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünün ardından Yalova adliyesine çıkarılan 29 kişi arasında yer aldı.

ÜNLÜ İSİM YUSUF ATALA DA GÖZALTINDA

Adliyeye çıkarılan şüpheliler arasında Yaprak Dökümü, Kampüsistan ve Pis Yedili dizilerindeki rolleriyle anılan sinema oyuncusu Yusuf Atala da yer aldı.

JHHL

NE OLDU?

İki yıl önce Yalova Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından davaya yalnızca bir savcı atanırken, “devre tatil” adı altında binlerce kişiden gelen şikayetler artmıştı.

Soruşturma kapsamında, Termal ilçesindeki kaplıca oteline götürülen kişilere kısa mesaj ve internet üzerinden “Bedava tatil kazandınız” vaadiyle devre tatil hissesi sattıkları iddia edilen şüpheliler hakkında operasyon başlatıldı. çeşitli bahanelerle tatil yapmalarına izin verdi, ücreti ödemek istemeyenleri ise kanunun uygulanmasıyla tehdit etti.

AA-20240613-34861401-34861394-YALOVA_MERKEZLI_DEVRE_MULK_DOLANDIRICILIGI_OPERASYONUNDA_YAKALANAN_29_SUPHELI_ADLIYEDE

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin 10 Haziran'da Yalova, Adana, İstanbul ve Kütahya ile Aydın'ın Kuşadası ilçesinde belirlenen adreslere eş zamanlı baskınlarda 29 şüpheli yakalandı. şirket yöneticileri.

(AA)Bu içerik Devrim Karadağ tarafından yayınlanmıştır.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Cezaevi yönetimi talebini kabul etti!  Bölümü için yalnızca tek bir şey istedi Cezaevi yönetimi talebini kabul etti! Bölümü için yalnızca tek bir şey istedi
Candan kardeşler soruşturmasında yeni gelişme!  Tarih belirlendi Candan kardeşler soruşturmasında yeni gelişme! Tarih belirlendi
Son yolculuğuna uğurlandı!  43 yıllık eşi gözyaşlarını tutamadı Son yolculuğuna uğurlandı! 43 yıllık eşi gözyaşlarını tutamadı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir