Edremitliler Başkan Ertaş'a sahip çıktı – GÜNDEM

Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, bayramın ikinci gününü belediyede vatandaşlarla birlikte kutladı. Belediye başkanlığı binasında düzenlenen kutlamaya ilgi büyük olurken, belediye binası girişine kadar uzun kuyruklar oluştu.

Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, Edremitlilerle birlikte kutlama yaptı. Başkan Ertaş, bayramın ikinci gününde Belediye Binasında yapılan kutlamada vatandaşlarla kucaklaştı. Kutlama programı sırasında belediye binası girişinde ve bahçeye kadar uzun kuyruklar oluştu. Büyük bir ilgiyle karşılanan Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, büyüklerin ellerini öptü, çocukların da bayramını kutladı. Kutlama programına CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, CHP Parti Meclisi Üyesi Mehmet Tüm, CHP Edremit İlçe Başkanı Emin Yalçıntaş, belediye meclisi üyeleri, STK temsilcileri, başkanlar, gaziler ve vatandaşlar katıldı.

Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, şunları söyledi: “Bayramlarda hemşerilerimizle kucaklaştık. Birlik ve beraberlik duygularımızın güçlendiği bu günlerde vatandaşlarımızı ağırladık. Yoğun ilgi gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ederiz; Tüm halkımızın sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir bayram geçirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir