Honor of Kings yeni güncellemelerle oyuncuların kullanımına sunuldu: TEKNOLOJİ

Mobil dev Honor of Kings'in son güncellemesiyle oyun deneyimi iyileştirilirken, yeni oyun modları ve üç yeni Kahraman tanıtıldı.

Ayrıca küresel eSpor programına ilişkin yeni ayrıntılar da açıklandı. Honor of Kings Invitational Bölüm 1 için kayıtlar, amatör oyunculara profesyonelliğe geçiş yolunda ışık tutmayı amaçlayan Honor of Kings Invitational Sezon 2 turnuvasına giderken 15 Nisan'da başlayacak.

Dünyanın en çok oynanan mobil MOBA oyunu Honor of Kings, oyunu daha eğlenceli hale getirmeyi amaçlayan yeni özellikler ve içeriklerle büyük bir güncelleme duyurdu. Ayrıca bu güncelleme, geleceğin yıldızlarını keşfetmeyi ve yetiştirmeyi amaçlayan büyük bir e-spor girişimi olan Honor of Kings Invitational'ın duyurusu ile birlikte geliyor.

İşte oyuncuların karşılaşacağı yeni kahramanlar ve özellikleri:

  • Garo: Sakin kişiliği ve zarif tavrıyla rakiplerini kandırabilen Garo, benzersiz okçuluk ve uzun yay becerileriyle düşmanlarını uzaktan rahatlıkla hedef alabiliyor. Ayrıca oyuna olan nihai katkısıyla takımına saldırı hızı ve kritik vuruşlar ekleyen bir güç kazandırır.

  • Heino: Biri menzilli saldırılar, diğeri yakın dövüş saldırıları için olmak üzere iki farklı forma sahip olmasının avantajını kullanan Heino, ultisiyle zamanda geriye giderek savaşın sonucunu değiştirmenize olanak tanır.

  • – Alan: Allain, merhametli görünümüne rağmen savaş alanında ikiz kılıçlarıyla rakiplerine ağır hasarlar verebilir ve ardı ardına skorlar elde edebilir. Ultisi yüklendiğinde havaya yükselir ve yukarıdan hasar verirken hedef alınamaz hale gelir.

sadece ekledim Atari moduklasik Honor of Kings deneyimine eğlenceli ve heyecan verici alternatifler içeren iki yeni oyun sunuyor:

  • Kabarcık Yarışı: Bu hızlı tempolu 3v3 modunda 20 saniye boyunca toplam 20 yumurta taşıyan takım kazanır. Ancak bir oyuncu öldürülürse takımın topladığı tüm yumurtalar düşer.

  • Alev Dağı: Honor of Kings, lav nehirleriyle karakterize edilen bir haritayla ısınıyor. 5v5 maçlarda takımlar, rakiplerini lavlara itmek ve büyük hasar vermek için özel yetenekler kazanabilirler. İlk 30 rakibi öldüren takım oyunu kazanır.

Son güncellemeyle birlikte Honor of Kings'e oyuncu deneyimini iyileştirmeyi amaçlayan yeni ve geliştirilmiş özellikler eklendi.

  • Savaş olaylarının zaman çizelgesi: Oyuncuların savaşlardaki önemli anları fark etmelerine yardımcı olacak yeni bir özellik eklendi. Dinamik zaman çizelgesi tüm aksiyonun anlık görüntüsünü gösterir ve canavarlar yeniden doğana kadar geri sayar.

  • Kahraman rehberleri: Bu kılavuzların yanı sıra, nasıl avantaj elde edileceğine veya zor durumlardan nasıl kaçılacağına dair daha fazla video eklenecek ve her kahraman için daha fazla taktik sağlanacak.

  • Performans özeti: Belirli sayıda maçın ardından oyuncular artık son başarılarını gösteren bir rapor alacak.

Güncellenen diğer özellikler arasında skor tablosu düzenlemeleri, paylaşım özelliğindeki iyileştirmeler ve yeni bir başarı sisteminin eklenmesi yer alıyor.

Honor of Kings, amatörden profesyonele bir yol sunan Davet Sezonunu duyurdu!
Honor of Kings'in yayıncısı Level Infinite, Honor of Kings Açık Elemeleri için kayıtların 15 Nisan'da başlayacağını duyurdu. Amatör oyunculara yeteneklerini küresel arenada sergileme fırsatı vermeyi amaçlayan bu elemeler, rakip oyunculara Honor of Kings Invitational Sezon 2 turnuvasına katılma şansı verecek.

Türkiye, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'dan gelen Wildcard takımları, herhangi bir sıralama şartı olmaksızın, 1 Mayıs 2024'ten itibaren açık elemelerde yarışacak. İki etap halinde gerçekleşecek seri, finalle sonuçlanacak. Mayıs ayında katılımcılara özel oyun içi ödüller sunacak.

Turnuvaya katılmak isteyen takımlar 15 – 26 Nisan 2024 (UTC+0) tarihleri ​​arasında kayıt yaptırabilir ve güncellemeler için resmi sosyal kanalları takip edebilir.

Yeni dizi için heyecanını dile getiriyor James Yang, Level Infinite Küresel Esports Kıdemli DirektörüAyrıca Honor of Kings'in gizli yetenekleri geliştirme ve e-spor ekosistemine giden yolu sağlamadaki rolünü vurguladı. “Honor of Kings Invitational Sezon 2, Honor of Kings e-sporunu uluslararası düzeyde büyütme misyonumuzda heyecan verici bir adımı temsil ediyor. Honor of Kings'in e-spor ekosistemini geliştirme yaklaşımının bir parçası olarak, dünyaya kişinin yeteneklerini sergileme ve kendini gösterme fırsatı vermek istiyoruz.” Yang, sıkı çalışma ve özveriyle herkesin en iyisi olabileceğini söyledi. “Oyunculara rekabet edebilecekleri bir yol sunmak istiyoruz. Hangi Invitational takımlarının dünyanın en iyilerine meydan okuyacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir