Hüseyin Yücel kimdir, kaç yaşındadır? Hüseyin Yücel'in değeri ne kadar?

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Beşiktaş'ın transfer sürecinde ön sıralarda yer alan Hüseyin Yücel, hem spor basınının hem de Juventus taraftarının gündeminde üst sıralara yerleşti. Peki Hüseyin Yücel kimdir, kaç yaşında, hangi görevlerde yer almıştır?

HÜSEYİN YÜCEL KİMDİR?

Hüseyin Yücel, 1982 yılında İstanbul'da doğdu. Saint Benoit Lisesi'nden mezun olduktan sonra, Fransa'da Paris 1 Panthéon-Sorbonne Üniversitesi'nde Ekonomi ve İşletme alanında lisans eğitimini tamamladı. Türkiye'ye dönen Yücel, aile şirketlerinde çeşitli görevlerde bulunduktan sonra Bahçeşehir Koleji ve Uğur Okulları'nın yönetim kurulu başkanlığını devraldı. Eğitimin ayrılmaz bir parçası olarak gördüğü sporu öğrencilere sevdirmek amacıyla 2017 yılında Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü basketbol takımını kurdu. Takım ilk yılında Süper Lig'e çıktı ve 2022 yılında FIBA ​​Avrupa Kupası şampiyonu oldu. Hüseyin Yücel daha önce kulübümüzün yönetim kurulu üyesi ve başkan yardımcısıydı. Halen Bahçeşehir Üniversitesi mütevelli heyeti başkan yardımcılığı, Bahçeşehir Koleji ve Uğur Okulları yönetim kurulu başkanlığı görevlerini yürüten Yücel, iki çocuk babası olup İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

HÜSEYİN YÜCEL SUNUCU ÜCRETİ NE KADAR?

Yücel'in kişisel servetinin 10 milyar dolara yakın olduğu iddia edildi. Ancak konuyla ilgili resmi bir açıklama yayımlandı.

Ukrayna-Belçika maçı hangi kanalda, ne zaman ve saat kaçta? EURO2024!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir