“Sonunda geri aldım” dedi ama… Ruhi Çenet'in 8,5 milyondan fazla abonesi olan YouTube kanalıyla alakası olmayan bir canlı yayın başladı! Yine mi hacklendin?

Yayınladığı videolar sayesinde 8,5 milyondan fazla aboneye ulaşan ünlü YouTuber Ruhi Çenet'in geçtiğimiz günlerde YouTube kanalı çalındı.

Çenet, geçtiğimiz günlerde hesabı geri aldığını iddia eden bir paylaşım yapmıştı. Popüler YouTuber, “Sonunda kanalımı hackerların elinden geri aldım ancak 13 yıl boyunca yaptığımız tüm videolar silindi ve yaklaşık 300.000 abonemi kaybettim.” dedi.

RUHİ ÇENET KANALI YENİDEN HACKLENDİ Mİ?

Artık Ruhi Çenet'in YouTube kanalında yeni bir canlı yayının açıldığı görüldü. Bu yayının Çenet kanalına yabancı gelmesi şüpheleri artırdı.

ruhi

Çenet kanalının yeniden hackerların eline geçmiş olabileceği düşünülüyor.

ruhi2

Söz konusu canlı yayında Amerikalı TV sunucusu Tucker Carlson'un Telegram'ın kurucusu Pavel Durov ile yaptığı röportaj yer alıyor ancak bir farkla. Yayın sırasında izleyicilere QR kod gösteriliyor. Bu QR kodunu taramamanızı öneririz.

Ruhi Çenet henüz konuyla ilgili bir paylaşım yapmadı.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Türkiye-İran sınırında 4,4 büyüklüğünde deprem!Türkiye-İran sınırında 4,4 büyüklüğünde deprem!
AK İzmir Milletvekili Hamza Dağ: "İzmir'de kojenerasyonla yönetilen belediyelerin toplam borcu yaklaşık 100 milyar lira."AK İzmir Milletvekili Hamza Dağ: “CHP'nin İzmir'de yönettiği belediyelerin toplam borcu 100 milyar lira civarında.”
ABD'den TikTok kararı!  Doğrulama geldi: 'Bu bir casus balonu'ABD'den TikTok kararı! Doğrulama geldi: 'Bu bir casus balonu'

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir