Acun Ilıcalı yine çıldırdı! Yunus Emre diskalifiye edilecek mi? “Bu sıkıntıya katlanmak zorundasın…”

TV8 ekranlarında kamuoyunun beğenisine sunulan Survivor All Star'da olaylar hiç bitmiyor. Her bölümde büyük yankı uyandıran yarışmaya bu kez Seda ile Yunus Emre arasındaki gerilim damgasını vurdu.

Yunus Emre ile Seda ada meclisinde tartışırken Yunus Emre öfkesine hakim olamadı ve “Acun abi deliriyorum” dedi. Dışarı çıkmalı mıyım?' diye sordu.

'NEREDE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSUNUZ?'

Acun Ilıcalı bu soruya ve Yunus Emre'nin tavrına çok sinirlendi ve “Beni dinleyin” dedi. Nerede olduğunu sanıyorsun? 50 kere ceza aldın, susamaz mısın? Bana ne dediğini söyle. Dinle, sana bir şey söyleyebilir miyim? İyileşme şansınız sıfır, iyileşme şansınız sıfır! Bizim de bu zorluklara katlanmak zorunda kalacağımızı düşünüyorsunuz değil mi?' Çığlık atıyorum.

zeka 1

DİSKALİFİYE OLACAK MI?

Acun Ilıcalı ile Yunus Emre arasındaki bu gergin anlar kısa sürede sosyal medyada gündem olurken, “Yunus Emre diskalifiye olacak mı?” sorusu da gündeme geldi. Bazı sorular da ortaya çıktı.

Yunus Emre 0

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Hakan Ural'dan "Önce askere gitmeli." Özgür Demirtaş'a şu yanıt geldi:Hakan Ural, “Önce askere gitmeli” diyen Özgür Demirtaş'a yanıt verdi
Herkes son bölümü beklerken sürpriz kararHerkes son bölümü beklerken sürpriz karar
Boşanma nedeni o oyuncuydu!  kaza iddiasıBoşanma nedeni o oyuncuydu! kaza iddiası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir