AK Parti yine salona girmedi: “Milletin partisi olmaya devam edeceğiz” – GÜNDEM

AK Parti İl Başkanlığı'nın düzenlediği bayram programında konuşan İl Başkanı Dr. Şahin Talus, “Milletin partisi olmaya devam edeceğiz” mesajını verdi.

AK Kocaeli Partisi İl Başkanlığı'nın düzenlediği bayram programı Antikkapı restoranında gerçekleştirildi. Yerel seçim sonrası partililerin bir araya geldiği şenlik programına ilgi büyük olmasına rağmen AK Parti salona giremedi. Heyecan dolu kutlama programında partililer birlik ve beraberlik mesajları verdi.

AKIŞ PROTOKOLÜ

Kutlama törenine AK Parti Milletvekilleri Prof. Sadettin Hülagü, Veysel Tipioğlu, Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır, Cemil Yaman, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti İl Başkanı Dr. Şahin Talus, eski Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, MKYK üyesi İlyas Şeker, ilçe belediye başkanları, eski il belediye başkanları katıldı. , ilçe başkanları ve çok sayıda parti üyesi.

“Milletin partisi olmaya devam edeceğiz”

AK Parti İl Başkanı Dr., kuruluşun bayramını kutladı. Şahin Talus, “Bayramın ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur ve esenlikler getirmesini temenni ediyorum. AK Parti millet içinde doğmuş, milletiyle var olmuş, kutsal bir davanın temsilcisi olan bir siyasi harekettir. Milletin partisi olmaya devam edeceğiz. Tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını tebrik ediyorum” dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir